Obozy żeglarskie

Targi żeglarskie Wiatr i Woda

Targi żeglarskie Wiatr i Woda w tym roku po raz pierwszy odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 3-6.04.2014 roku. W targach wzięło udział 453 wystawców z 13 krajów, a odwiedziło je ponad 40 000 miłośników sportów wodnych, to jest o prawie 12 000 osób więcej niż w ubiegłym roku. Magnesem, który przyciągnął tak wielką ilość osób był niewątpliwie Stadion Narodowy.

Tegoroczne Targi żeglarskie WIATR i WODA były największą w historii prezentacją oferty polskich firm z branży przemysłu jachtowego – znakomitych producentów zaawansowanych technologicznie wyrobów, zdobywających światowe rynki. Były też wielkim żeglarskim świętem, forum wymiany opinii i doświadczeń amatorów sportów wodnych, a także ważnym wydarzeniem z udziałem gwiazd sportów wodnych, olimpijczyków, zawodników regatowych, podróżników i odkrywców, imprezą która pobudza zainteresowania różnymi formami turystyki i krajoznawstwa.

Na targach nie zabrakło również organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Ze znanych i cenionych biur były Róża Wiatrów z Łodzi oraz Kliwer z Warszawy. Organizatorzy zachęcali do swojej letniej oferty obozów żeglarskich, obozów windsurfingowych i innych ofert związanych z uprawianiem sportów wodnych. Oferty wyjazdów na obozy żeglarskie dla dzieci i młodzieży można zobaczyć na stronie: Obozy Żeglarskie

Zamknięto możliwość komentowania.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress