Obozy żeglarskie

Patent Sternika Motorowodnego na obozie w Świnoujściu

Patent Sternika Motorowodnego

W dzisiejszych czasach Patent Sternika Motorowodnego przydaje się niemal w każdej sytuacji, jeżeli tylko spędzamy czas nad wodą. Obozy żeglarskie, na które wyjeżdża każdego roku coraz większa liczba młodych miłośników żeglarstwa, stają się najpopularniejszą propozycją na wakacje. Tylko, że nie wszyscy wiedzą, że obozy żeglarskie czy morskie to nie tylko pływanie na żaglówkach i jachtach. Przecież są jeszcze motorówki. A kto nie chciałby poprowadzić motorówki na otwartym morzu? Na pewno wielu z Was chciałoby sobie taką motorówkę wypożyczyć. Do zrealizowania tego celu niezbędny będzie jednak patent sternika motorowodnego, czyli takie prawo jazdy na łódkę z silnikiem. Żeby taki patent uzyskać to trzeba się wybrać na obozowisko żeglarskie z pływaniem właśnie na motorówkach.

Najpopularniejsze obozy żeglarskie z możliwością szkolenia na Patent Sternika Motorowodnego organizowane są do Świnoujścia. To miasto typowo portowe, z którego promem możemy popłynąć między innymi do Szwecji. Dlatego właśnie ma ono również wiele innych walorów, jak na przykład bardzo atrakcyjne połączenia z miejscami, które podczas takiego obozu warto jest zobaczyć. Bo przecież taki obóz to nie tylko pływanie motorówką, chociaż to będzie na pewno najważniejsze zajęcie. Przecież trzeba popływać odpowiednią ilość godzin tak, aby móc zdać na patent sternika motorowodnego. Taki obóz, taki ciekawy wyjazd, to tak jakbyśmy robili kurs prawa jazdy gdzieś na wyjeździe. Wyjazd kończyłby się egzaminem w miejscowych Ośrodku Ruchu Drogowego. Analogicznie właśnie na obozie zrobicie patent sternika, ale w ciągu całego obozu przeżyjecie też wiele innych i niezliczonych atrakcji.

Poza pływaniem motorówką na obozie królować będą również wszelkie inne sporty. Piłka nożna, siatkówka i oczywiście pływanie – to zajęcia, które młodzieży podczas obozu zajmować będą najwięcej czasu. Nie zabraknie też miejsca i czasu na relaks, czyli plażowanie i kąpiele w morzu. Zwiedzanie to oczywiście stały punkt takich wyjazdów, ale wszelkie zwiedzania organizowane są ramowo według programu wyjazdu. Ponadto można jeszcze wspomnieć dwa słowa o tym, na co młodzież czeka najbardziej, czyli dyskoteki. Również ich podczas obozowiska nie zabraknie. Jednak cel wyjazdu jest jeden i najważniejszy – zrobienie patentu sternika motorowodnego. I z tą myślą wszyscy na taki obóz bardzo chętnie jadą.

Propozycję wyjazdu na taki obóz młodzieżowy ze szkoleniem znajdziecie tu: http://www.serwiswakacyjny.com/oboz-mlodziezowy-z-kursem-na-patent-sternika-motorowodnego,SW-13492

, , , , , ,

Zamknięto możliwość komentowania.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress